Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

  • Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

  • Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

Kaynak ikonu

Salient v10.5.3 Nulled v10.5.3

indirmek için izniniz yok
Salient - Responsive Multi-Purpose Theme

Genisletilmis Özellik Listesi
Birçok mevcut demolar – Salient ultra yüksek kaliteli demolar tek bir tiklama ile almak için kullanilabilir tüm saglar. Eger bir fotografçi, ajans ya da aradaki bir sey olsaniz, belirgin yeni bir seviyeye online varligini alacak vardir.

Exclusive Sliders-sadece belirgin için olusturulan/özel uyarlanmis birden sürgü erisin. Pürüzsüz paralaks kaydirma, görüntü/video arka planlari ve slaytlarinizin her birinin baslik gezinme rengini isiktan karanliga degistirmesi gibi harika islevler gibi özel özelliklerin keyfini çikaracaksiniz.

Sayfa geçisleri-güzel ve akici bir kullanici deneyimi için mevcut çoklu sayfa geçisleri arasinda seçim yapin veya istenirse hepsini bir araya getirin.

4 simge paketleri – belirgin ThemeForest tüm mevcut en eksiksiz simge setleri birine sahiptir. Mevcut aileler sunlardir: Iconminds ($59 deger), FontAwesome, Steadysets & Linea.

Multi Layer Mouse Based paralaks – kullanicilarin fare hareketi ile animasyon sasirtici bir paralaks sahne olusturarak kullanicilarin Vay. Ipeksi pürüzsüz performans ve cihaz devirme dayali yani sira mobil çalisir.

Masonry Image Galleries-kolaylikla güzel galeriler olusturun! Portföy ögeleri için mevcut tüm stillerin keyfini çikarin, ancak sürükle ve birak siparisi ve kolay toplu yükleme ile.

Megamenu yerlesik-eklentileri güvenmek gerek yok. Sütunlarinizi seçin ve megamenu tam genisligi görüntülemek veya site konteyner içinde kutulu.

Fullscreen Rows-sayfa olusturucu satirlarinizi tek bir tiklamayla heyecan verici bir hikayeye dönüstüren olaganüstü güçlü ve özel bir özellik. Ayrica mobil üzerinde çalismak yüksek performansli geçisler ile satirlar arasinda animasyonlu.

Off Canvas Menu-Salient, masaüstü/mobil ekranlarda kullanilabilen 4 farkli stile sahip güçlü bir off canvas menü seçenegi sunar

High Performance Animations-eski dalgali animasyonlar veda. Tema animasyonlarinin görüntülendigi kare hizini not edin-kullanicilariniz performans optimizasyonu için harcanan zamani takdir edecektir. Ipeksi pürüzsüz.

Gelismis tipografi-su anda çizgi yüksekligi, harf araligi, yazi tipi agirligi, yazi tipi stili, yazi tipi boyutu ve metin dönüsümü gibi hassas seçeneklerle 700'den fazla yazi tipi ailesi sunuyor. Canli yazi önizlemeleri de seçenekler panelinde mevcuttur.

Çoklu Blog stilleri-belirgin seçim için blog düzenleri ton sunuyor. Asagida görülen stillerin her biri de tam genislik veya kenar çubugu ile görüntülenebilir.

Duvarcilik Gelistirilmis
Duvar Klasik
Duvar Metro
Minimum Liste
Klasik Liste
Çoklu tek mesaj düzenleri-web siteniz için en uygun olan üç tek mesaj basligindan birini seçin.

Klasik
Fullscreen
En az
Gerçekten özellestirilebilir Portföy-belirgin her biri için 7 proje stilleri ve sinirsiz düzenleri sunuyor. Ince ayar duvar düzenleri, proje izgara araligi, boyama, proje izgara ve çok daha fazlasi özel içerik! Asagidaki stilleri ve çesitli düzenleri bir göz atin!

Klasik
Meta Kaplanmis
Meta Zoom Ile Kaplanmis
Zoom Fare Hareketi
Özel Içerik Izgarasi
Alttan Meta
Paralaks
Infinite Scroll option for Blog & Portfolio - birçok sayfalandirma seçenekleri arasinda, sonsuz kaydirma sorunsuz bir tarama deneyimi için asagi kaydirma yaparken kullanicilarin ögelerin sonraki sayfayi yüklemek için izin verir.

Graphically Intuitive Shortcode Generator-güçlü bir görsel sayfa olusturucu dahil olmasina ragmen, bazen kisa kodlar hala kullanisli. Belirgin dahil shortcode jeneratör görsel ve metin sekmeleri hem de tüm ögeler için güçlü seçenekler ve kullanilabilir bir arayüz kullanimi kolay sunuyor!

AJAX arama-istege bagli olarak, kullanicilariniza yazarken arama terimleri için en iyi arama sonuçlarinin yararli bir seçimini yapin

Kapsamli tema seçenekleri-belirgin sezgisel bir sekilde seçenekler yüzlerce saglar olaganüstü organize / tasarlanmis seçenekler paneli bulunmaktadir. Su anda içinde 17 farkli seçenek paneli ve alt kategori var.

HD Video Egitimi Serisi
Destek Bilet Sistemi
Kapsamli Yazili Kullanim Kilavuzu
Sinirsiz renk seçenekleri-kolayca sinirsiz seçenekleri ile web siteniz için renk semalari olusturun. Oh, renk geçislerinin tonlarca element için de desteklendiginden bahsettik mi?

Güçlü isik kutulari-Pretty fotograf ve Magnific seçim için kullanilabilir. Video lightbox, resim galerileri ve sürgü gibi göze çarpan özel ögelerin hepsi onlarla entegre edilmistir.

Geçerli HTML5-çünkü iç kisimlar kullanicinin gördügü kadar önemlidir.

Kapsamli WooCommerce destegi - çoklu ürün stilleri ve tek ürün düzenleri mevcut, AJAX alisveris sepeti, tek sayfa ürün yakinlastirma Galerisi, tek ürün sayfalarinda sayfa olusturucu ve daha fazlasi!

Exclusive HTML5 Particle System-kolaylikla interaktif parçacik tasarimi olusturmak için görüntüleri yükleyin. Sadece belirgin olarak mevcut, Burada bir demo görüntüleyin!

Kutulu ve genis düzenleri-Salient eger kutulu konteyner arkasinda görüntülemek için bir arka plan görüntüsü/renk ayarlayabilirsiniz kutulu kurulum için varsayilan genis ekran web sitenizi degistirebilirsiniz küresel bir ayar sunuyor

Siralanabilir Portföy-olusturdugunuz kategorilerden portföy örnekleriniz için filtreler olusturun ve Bu filtreler, projeleri gecikmeden siralayacaktir.

Yerlesik " ask " sistemi-web sitenizde hangi projelerin/yayinlarin en çok sevildigini izlemenin bir yolunu saglar. Istege bagli olarak kullanilabilir.

Özel sosyal paylasim dügmeleri - mevcut sayfayi çesitli sosyal hizmetlere paylasmaniza izin verin.

Altbilgi sütun seçenekleri-kullanilabilir sütun (2-4 sütun araligi sunulan düzenleri) seçerek altbilgi widget alani kontrol)

SEO optimize – dikkat çekici kodlama ve arama motorlari bunu takdir edecektir zaman alinmistir.

Translation-Ready-Salient .po/.mo dosyalarini içerir ve istediginiz dile çevrilmeye hazirdir.

Ve Çok Daha Fazlasi! - Demolar büyüyen listesine göz atin!

Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!important salient update notice
front end editor
salient studio
massive shortcode collection
envato testimonial
high performance wordpress theme
design quality
fullscreen rows
wpbakery page builder
responsive and retina ready
adaptive
envato testimonial
header layouts
woocommerce
theme options
more features
salient documentation


Actual Salient Reviews!
salient testimonials
Yazar
Burada Biliyorum
İndirilme
1
Görüntüleme
373
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Burada Biliyorum ait diğer kaynakar

Üst Alt