Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

  • Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

  • Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

Kaynak ikonu

Uncode v2.1.0 NULLED v2.1.0

indirmek için izniniz yok
Uncode - Creative Multiuse WordPress Theme

Uncode, WPBakery Page Builder (Visual Composer) tabanlı bir piksel mükemmel yaratıcı çok amaçlı Wordpress Tema. Her ihtiyaç için temiz ve modern: ajans, serbest çalışan, tasarımcı, web tasarımcısı, geliştiriciler, pazarlama, başlangıç, blog, dergi, portföy, fotoğrafçılık, mimar, kurumsal, iş, etkinlik, sanatçı, müzik, restoran ve e-ticaret mağazası.
Uncode, ünlü drag’sdrop WPBakery Sayfa Oluşturucu (Görsel Besteci) sayfa oluşturucu, Revolution Slider, LayerSlider başlıkları ve iLightbox'ın uyarlanmış bir sürümüyle birlikte gelir.
Gitmeye veya birleştirmeye hazır (tam ekran, tam genişlik, kutulu, bir sayfa kaydırma, açılış sayfası) 50'den fazla önceden oluşturulmuş konsept sayesinde, düşünebileceğiniz her şey oluşturulabilir.
Yenilikçi WordPress Teması arıyorsanız, Uncode en iyi öneridir. Güzel, akıllı web siteleri oluşturun.
Uncode, WPBakery Page Builder (Visual Composer) tabanli bir piksel mükemmel yaratici çok amaçli Wordpress Tema. Her ihtiyaç için temiz ve modern: ajans, serbest çalisan, tasarimci, web tasarimcisi, gelistiriciler, pazarlama, baslangiç, blog, dergi, portföy, fotografçilik, mimar, kurumsal, is, etkinlik, sanatçi, müzik, restoran ve e-ticaret magazasi.
Uncode, ünlü drag’sdrop WPBakery Sayfa Olusturucu (Görsel Besteci) sayfa olusturucu, Revolution Slider, LayerSlider basliklari ve iLightbox'in uyarlanmis bir sürümüyle birlikte gelir.
Gitmeye veya birlestirmeye hazir (tam ekran, tam genislik, kutulu, bir sayfa kaydirma, açilis sayfasi) 50'den fazla önceden olusturulmus konsept sayesinde, düsünebileceginiz her sey olusturulabilir.
Yenilikçi WordPress Temasi ariyorsaniz, Uncode en iyi öneridir. Güzel, akilli web siteleri olusturun.


Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!Uncode Creative Multiuse Theme
Uncode Wireframese
Stunning demos
ThemeForest Top Seller
Unode Community
Adaptive Images
Slides Scroll
Performances
GDPR
Visual Composer, WooCommerce, WPML ready
Content Block
Grid, Masonry, Isotope, Metro, Carousel
Showcase
YouTube, Vimeo, Spotify, Twitter, Flickr, SoundCloud, Instagram
Adaptive Images
Theme Review
Options System
Advanced Grid
Pixel Perfect Design
Visual Composer
Different Menu styles
Portfolio and blog templates
WPML and RTL Support
Uncode Video
Plugins
Support
Online documentation


Uncode is a pixel perfect creative multi-purpose Wordpress Theme based on WPBakery Page Builder (Visual Composer). It’s clean and modern for any need: agency, freelance, designer, web designer, developers, marketing, startup, blog, magazine, portfolio, photography, architect, corporate, business, event, artist, music, restaurant and ecommerce shop.
Uncode comes bundled with a tailored version of the famous drag’n’drop WPBakery Page Builder (Visual Composer) page builder, Revolution Slider, LayerSliderheaders and iLightbox.
With over 50+ pre-made concepts ready to go or combine (full-screen, full-width, boxed, one page scroll, landing page), anything you can think of can be built. If you are searching for innovative WordPress Theme, Uncode is top recommendation. Build beautiful, intelligent websites.
Yazar
Burada Biliyorum
İndirilme
1
Görüntüleme
449
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Burada Biliyorum ait diğer kaynakar

Üst Alt