Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

• Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

• Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

Aşk 101’e uygulanan sansür doğrulandı

Bengisu

BuradaBiliyorum.Com
Bayan Üye
#Aşk 101’e uygulanan sansür doğrulandı #Haber #News #TVDünyası
#Netflix yapımı Aşk 101 dizisinde eşcinsel bir karakter olduğu fakat daha sonra Netflix’e yapılan baskı neticesinde eşcinsel olarak kurgulanan Osman karakterinin ilgili sahnelerinin sansürlenerek yayınlandığı iddia edilmişti. Bölümlerden bazılarının sürelerinin diğerlerinden daha kısa olması da bu iddiaları doğrular nitelikteydi. Konuyla alakalı resmi bir açıklama hiçbir zaman yapılmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir’in yayınına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal diziye uygulanan sansürü doğruladı. Ünal konuşmasında, “Şimdi şöyle bir şey oldu geçenlerde. Netflix bir dizi istedi. Dizinin senaryosu hazırlandı ve dizi bir eşcinsel hikayesiydi ve orada Osman isminde bir eşcinsel üzerinden yerli yapım firmasına bir dizi yapım teklifi verdi Netflix,” açıklamasında bulundu.

Ünal’ın bu açıklamasıyla yayınlanmadan önce eşcinsel karakter yer alacağı üzerine söylenti çıkan ancak yayına girdiğinde eşcinsel karakter yer almayan Aşk 101 dizisinin sansürlenmiş olduğu ortaya çıktı.

The post
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
appeared first on
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
.

Son mesajlar

Üst Alt