Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

• Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

Atomic Blonde 2 Netflix için hazırlıklara başladı

Bengisu

BuradaBiliyorum.Com
Bayan Üye
#Atomic Blonde 2 Netflix için hazırlıklara başladı #Haber #News #TVDünyası
#Charlize Theron, Atomic Blonde’un devam filmi için Netflix’in çalışmalara başladığını doğruladı.

Atomic Blonde’un
piyasaya sürülmesinden bu yana geçen üç yıl içinde, devam filmi için fanların baskıları artmıştı. Bu süreçte de filmin başrolü Charlize Theron, Atomic Blonde 2’nin yazıldığını ve Netflix’te yer alacağını duyurdu.

Theron, “[AB2 ]’yi onlara götürdük ve Scott Stuber [Netflix Orijinal Filmleri Başkanı] gerçekten ilgilendi.” dedi. Ve “Onunla film hakkında yoğun bir şekilde konuştuk ve şu anda senaryoyu yazma sürecindeyiz. Bu karakter, gerçekten kendini pek açığa vurmayacak şekilde yaratıldı. Bu yüzden çok fazla potansiyel varmış gibi hissediyorum, bunun için çok heyecanlıyız.” diyerek ekledi.

Theron’un yorumları, Atomic Blonde 2’nin nasıl piyasaya sürüleceğine dair önceki açıklamaları takip ediyor. Ağustos 2019’da Atomic Blonde’un yönetmeni David Leitch, Nisan 2020 tarihli bir raporda, Netflix’in proje üzerinde çalıştığına gönderme yapmıştı.

Orijinal Atomic Blonde olan film, Focus Features’ın teatral bir versiyonuydu. Film, Antony Johnston ve Sam Hart’ın The Coldest City (En Soğuk Şehir) adlı romanına dayanarak, Soğuk Savaş’ın zirvesinde geçen film, Lorraine Broughton’un (Theron) başka bir ajanın ölümünü araştırmak için Berlin’e gitmesiyle başlıyor. Ancak, yolu ihanet ve zorluklarla dolu.

Yönetmen: David Leitch, Atomic Blonde’un yıldızları Charlize Theron, James McAvoy, Toby Jones, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve John Goodman. Devam filmi için çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

The post
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
appeared first on
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
.

Üst Alt