Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

• Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

• Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

Chris Hemsworth yıllarca (ve yıllarca) Thor’u oynayabilir

Bengisu

BuradaBiliyorum.Com
Bayan Üye
#Chris Hemsworth yıllarca (ve yıllarca) Thor’u oynayabilir #Haber #News #TVDünyası
#Chris Hemsworth, Thor 4’ten sonra MCU’dan ayrılmayı planlamadığını ve bu karakteri yıllarca oynayabileceği mesajını verdi.

Chris Hemsworth, ilk olarak 2011’de Thor’da Marvel Sinematik Evreni’nin Gök Tanrısı olarak ortaya çıktı. O zamandan beri, karakterin iki devam filmi vardı ve dört Avengers filminde de yer aldı. Yine de, buna rağmen, Marvel Studios, karakterin ana hatlarını zar zor çizmeye başladı gibi görünüyor. Thor: Ragnarok ile, yönetmen Taika Waititi, Thor yeniden yarattı.

Şimdi, karakterin yakında çıkacak olan Thor: Love and Thunder’da geri döneceği açıklandı , ancak gelecek bir sır olarak kaldı. Serinin dördüncü filmi karakter için iyi bir çıkış noktası gibi görünse de, Hemsworth geçtiğimiz günlerde dördüncü filmden sonra MCU’dan ayrılmayı planlamadığını söyledi – bu iyi bir haber çünkü gerçek şu ki, potansiyel olarak oynayabilir.

The post
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
appeared first on
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
.

Üst Alt