Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

  • Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

  • Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

hesap satış sitesi

bludeveloper

BuradaBiliyorum.Com Üyesi
BuradaBiliyorum
hesap satış sitesi
Hesap Sat sayesinde satılık Instagram hesabı satın alarak kısa zamanda fazla takipçisi olan Instagram hesaplarına sahip olabilirsiniz. Bizler Hesap Sat olarak güvenilir Instagram hesaplarını sizler için aracılık usulü ile transfer ederek her iki taraf için de güvenilir bir satış işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde satılık instagram hesapları dışında satılık Youtube kanalı da satışa sunulmaktadır. İstediğiniz içeriğe sahip satılık Youtube ve Instagram hesaplarını bizlere bildirerek kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz kitlelere ulaşabilirsiniz.

Hesap Sat sitemizden güvenilir bir şekilde hesap satın almak isteyen kişiler bu işlemlerin nasıl gerçekleştirildiğini merak etmektedir. Öncelikle internet sitemizden satılık hesap ilanlarını kategorilere ayırarak listeleyip istediğiniz hesabı bulmalısınız. Daha sonra ilanın ücretini yatırmak için sitesinin havuz hesabına para yatırmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken tereddüt etmemelisiniz çünkü siz hesabı alana kadar para siteye aktarılmamaktadır. Hesabın ücretini de ödedikten ve satın aldıktan sonra bilgileri girerek hesabı üzerinize alabilirsiniz. Bu işlem sonunda sizden onay alınacaktır. sayesinde oldukça güvenli bir şekilde satın alınan ve kendi üzerinize aktarılan hesabınızı onayladıktan sonra ücret satıcıya aktarılır ve hesabınızı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satılık Instagram, Youtube ve diğer sosyal medya hesapları hakkında bilgi almak için üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere kısa sürede dönüş yapacak ve istediğiniz hesaplara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
 
Üst Alt