Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

Joaquin Phoenix-Rooney Mara İlişkisinden Aşka Bakış Açınızı Değiştirecek 7 Ders

Gülin

BuradaBiliyorum.Com
Bayan Üye
#Joaquin Phoenix-Rooney Mara İlişkisinden Aşka Bakış Açınızı Değiştirecek 7 Ders #Tv #TvDünyası
#Kimi çiftler vardır aşklarıyla herkese örnek olur. İşte Joaquin Phoenix ve Rooney Mara da bu çiftlerden biri! Yaklaşık dört yıldır süren ve hepimizin gözlerinden kalpler çıkaran bu ilişkinin detaylarını sizler için derledik. İşte Joaquin Phoenix ve Rooney Mara ilişkisinden öğrenmemiz gerekenler…

1. İlk hamleyi yapmaktan korkma!Joaquin Phoenix, Rooney Mara’yı ilk olarak Her filminin setinde fark etmiş ve Roomey’nin ondan pek de hoşlanmadığını düşünmüş. Sonrasında anlaşılmış ki Roomey de Joaquin’i beğenmiş ancak ilk hamleyi yapmaktan korkmuş! Joaquin, Rooney için “İnternetten araştırdığım ilk kız!” diyor. Yani buradan çıkarmamız gereken ders, ilk hamleyi yapmaktan korkmamalıyız!


2. Sevdiğin insanın yanında olmak düşündüğünden çok daha önemli!Joaquin Phoenix, anksiyete ile mücadele ettiğini açıkça paylaşan ünlülerden biri. Özellikle
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
‘den sonra elde ettiği başarı kendisinin birçok kırmızı halı davetine katılmasını ve çeşitli konuşmalar yapmasını sağladı. Tabii böyle bir yoğunluk anksiyete ile mücadele eden biri için oldukça yorucu olabilir. Tüm bu etkinliklerde sevgilisinin yanında olan Rooney, ilişkilerde duygusal desteğin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha kanıtlıyor!

3. Hislerinin peşinden git!


Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix ve Rooney Mara, 2019 yılında nişanlandı. 45 yıllık hayatında aşkı için ilk defa diz çöken Joaquin Phoenix, Rooney’den önce evliliği “fazla sıkıcı” buluyormuş. Hatta Rooney de evlilikle ilgili benzer yorumları yapıyormuş. Görünen o ki sorun evlilikte değil gerçek aşkı bulmaktaymış!

4. Karşındakini tuhaf yanlarıyla kabul etmeyi öğren


Joaquin Phoenix

Bu yılki Oscar töreninin ardından birlikte veganburger yiyen çiftimiz, bu fotoğrafıyla büyük beğeni topladı. Birbirlerine komik takma isimlerle hitap eden ikili, birbirlerinin tuhaf yanlarını sevmeyi de öğrenmiş! Darısı hepimizin başına diyelim!


5. Aşk, herkesi güzelleştirir!


Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix ve Rooney Mara, bugüne kadar birlikte üç filmde rol aldı. Her, 2013 yılında; Mary Magdalene ve Don’t Worry He Won’t Get Far On Foot ise 2018 yılında yayınlandı. Zaman içerisinde aralarındaki kimyanın ne kadar geliştiğini ve aşkın insanı ne kadar güzelleştirebildiğini görmek mümkün!

6. Yaş farkı, sandığınız kadar önemli değil


Joaquin Phoenix

Aralarında 11 yaş bulunan ikili, bu yaş farkını hiçbir zaman gündeme getirmedi ve gündeme getirilmesine de izin vermedi. Yaş farkının aşkın önünde engel olmayacağını gösteren çiftimiz, hepimizin düşüncelerini değiştirmeye devam ediyor!

7. Küçük şeyler ise sandığınızdan çok daha önemli


Joaquin Phoenix

Çiftimiz oldukça sakin bir hayata sahip. Meditasyon yapmayı, köpekleriyle oynamayı ve kitap okumayı çok seviyorlar. Tabii kimi zaman farklı istekleri de olmuyor değil! Bir keresinde Phoenix, sırf Rooney izlemek istediği için 10 saatlik bir Netflix belgeseline katlanmış. Kimi zaman bu tür minik jestler, düşündüğünüzden çok daha önemli olabiliyor.

Kaynak:
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
 
Üst Alt