Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

• Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

• Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

n11 Mağaza Açma

the

BuradaBiliyorum.Com Üyesi
BuradaBiliyorum
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
diğer siteler ile kıyas yapıldığında birçok avantaj sağlamaktadır. Hükümdar bilişim sizin için mağaza açma konusunda tüm detayları ele aldı.Mağazanızı sizden hiçbir ücret talebinde bulunulmadan rahatlıkla açabilirsiniz.. n11'i tercih ettiğinizde size birçok avantaj sağlamaktadır. İlk önce size ödeme güvencesi sağlamaktadır. Sağlanan siparişler sonucunda ödemeleriniz 7 gün içerisinde mutlaka hesabınıza yatar. n11’de mağaza sahibi olarak üç bin adete kadar ürünü satışa sunmanız mümkündür. n11 fotoğraf çekimi yapabilmeniz için birçok alan belirlemiştir. Bunlar; Ankara, Antalya, Adana, Eminönü, İstoç bölgelerinde bulunan işyerlerinde ücretsiz fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda n11 Mağaza Açma ile tek mağazada birbirinden farklı kategoride bulunan ürün satışlarını yapmakta mümkündür. n11'in çeşitli kargo firmaları ile anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sebeple hiçbir sorun yaşanmadan satış yapmak mümkün olmaktadır.

n11 Mağaza Açma işlemleri için profesyonel destek arıyor iseniz Hükümdar bilişim firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Üst Alt