Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

İpucu Overwatch nedir ? & Hangi Platformlarda Var ? ve Sistem Gereksinimleri nelerdir ?

CHaRiSMa

Mekan Sahibi
BuradaBiliyorum.Com
Yönetici
BB Admin

Overwatch, Blizzard tarafından hazırlanmış MMOFPS oyunudur.Oyunu sadece internet bağlantısı ile ve çevrimiçi oynayabiliyorsunuz.
6'şar kişilik iki takımın karşılaşmasıyla oynanan oyunda her bir maç ortalama 15 dakika sürer. Ofansif, defansif, tank ve support sınıflarına sahip toplam 25 karakter bulunuyor.
Overwatch, MMO oyunu olmasına rağmen ücretsiz değil, 40 Euro normal, 60 Euro Origins Edition ve 130 Euro olarak da Collector's Edition versiyonları bulunuyor. Yani TL'ye düz bir şekilde çevirecek olursak oyuna 164 TL'ye sahip olabilir, 246 TL'ye ise Blizzard'ın tüm oyunlarına çeşitli skin ve hediyeler veren Origins Edition'u alabilirsiniz. (1 Euro = 4.1 TL'den hesaplanmıştır)

Oyun Hangi Platformlarda Var ?

PC'nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da çıkardı. Fakat konsollarda 246 TL'lik Origins Edition versiyonu var sadece. Yani 164 TL'lik normal versiyonu mevcut değil. Mac ve Linux desteği ise maalesef yok.

Overwatch PC İçin Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 / 8 / 10-64bit
İşlemci : Intel Core i3 / AMD Phenom X3 8650
Ekran Kartı : NDIVIA GeForce GTx 460 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4400
Bellek : 4GB RAM
Depolama : 30GB
İnternet Bağlantısı : Geniş bant bir internet bağlantısı
Çözünürlük : En az 1024 x 768 Piksel

Son mesajlar

Üst Alt