Neler yeni
Forum Burada Biliyorum

Hoş Geldin Dostum . Lütfen Bakıp Geçme Sende Burada Biliyorum Ailesine Katıl

• Moderatör alımları yapılacaktır, iletişim için CHaRiSMa mesaj atınız.

• Merhaba Dostum, Dizi & Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitelerimizi ziyaret edebilirsin.

ProShop Multi Vendor v2.0.0 – Çok Amaçlı Woocommerce Android Uygulama Kaynak Kodları

Ramses

BuradaBiliyorum.Com Üyesi
BuradaBiliyorum
#ProShop Multi Vendor v2.0.0 – Çok Amaçlı Woocommerce Android Uygulama Kaynak Kodları indir #Mobil #Mobile #Script
#
Dokan, WooCommerce tarafından desteklenen, WordPress’teki en iyi ön uç çok satıcılı pazar yeridir. Amazon, Shopify, eBay, Magento gibi kendi pazarınızı 30 dakikadan kısa bir sürede oluşturmanıza yardımcı olur.

Dokan, e-ticarete başlamanın ve dijital, fizikselden değişken ürünlere kadar çeşitli ürünlerle komisyonlar kazanmanın en hızlı yoludur.

Dakikalar içinde kendi çevrimiçi alışveriş uygulamanızı oluşturun!

Göz alıcı tasarım ve süper şık estetik, Proshop’u e-Ticaret Mağazanız için en çok arzu edilen Android Uygulaması yapar. Proshop, kendi istek listenizi oluşturmak için temel ürün listeleme sayfalarına sahip, güzel bir şekilde oluşturulmuş yenilikçi bir ekranlar ve işlevsellik setidir.

Güçlü uygulama ekranları seti, bugün piyasadaki en modern, profesyonel ve aynı zamanda ilgi çekici bir mobil uygulamayı oluşturabilen özellikler ve arayüzle birlikte gelir. Çeşitli bölümleri ve gezinme stillerini özelleştirmek son derece kolay, ürünlerinizi en etkili şekilde görüntüleyebilirsiniz. Proshop esnektir ve sizinle birlikte büyür. Aşağıda listelenen bir dizi özellik ile Proshop düzenli olarak güncellenecektir. Harika projeniz için harika deneyimi yaşayın.​

ProShop Multi Vendor v2.0.0 –
Lütfen, Giriş yap yada Kayıt ol URL içeriğini görüntülemek için!
Woocommerce Android Uygulama Özellikleri​

• Tam e-ticaret özellikleri – Dinamik Ürün çeşitleri, ödeme süreci, sipariş takibi, para iadesi, sipariş notları, istek listesi, adres yönetimi.
  • Harika UX tasarımı çok seviyeli kategoriler, hızlı ürün filtresi, süper sorunsuz ödeme akışı, anahtar kelime geçmişinde arama…
  • Çevrimdışı Görüntüleri Önbelleğe Alma
  • Marka sitelerinizde yeniden biçimlendirmesi ve teması kolaydır.
  • Çoklu ödeme ağ geçidi desteği
  • Dinamik Ürün Varyantı
  • Dil desteği
  • Teslimat yöntemlerinde nakit desteği
  • RTL dillerini destekleyin
  • Mevcut kullanıcılarla giriş yapın
  • Yeni kullanıcı ile kayıt ol
  • Parolanızı mı unuttunuz
  • Farklı bölümlü ana ekran
  • Ürün Listesi
  • Ürün Detayları
  • Alışveriş sepeti işlevselliği
  • İstek listesi işlevi
  • Ödeme akışı
  • Sipariş Listesi
  • Sipariş izleme
  • Kupon kodu işlevi
  • Kullanıcı profili
  • Şifreyi değiştirir
  • Parolanızı mı unuttunuz
  • Uygulama Dilleri
  • Yardım ve Destekler
  • Satıcı Listesi
  • Ürünlerle birlikte Satıcı Ayrıntıları
ProShop Multi Vendor v2.0.0 – Çok Amaçlı Woocommerce Android Uygulama Önizleme​

ProShop Multi Vendor v2.0.0 – Çok Amaçlı Woocommerce Android Uygulama Kaynak Kodları İndir​

The post
appeared first on
.

Üst Alt